Cope ārzemēs

Kā jau mūsu sākumlapā rakstīts, tad viens no galvenajiem Fox Travel & Fox Cope virzieniem ir makšķerēšanas braucienu organizēšana. Daudzi izvēlas paši tērēt laiku un meklēt vietas, noskaidrot, vai kotedžas ir pieejamas, kādas zivis ķeras utt. Tas prasa laiku un bieži vien rezultāts ir negatīvs, tāpēc daudzi vairs nemēģina lauzīt galvu paši, bet nāk pie mums - Fox Travel & Fox Cope!

Lielākie ieguvumi:

  • 1) Netiek tērēts paša klienta laiks, bet tiek uzticēts visu saplānot profesionāļiem.
  • 2) Netiek pārmaksāts, jo uzcenojuma nav vai tas ir simbolisks - Fox Travel & Fox Cope ir vienošanās ar copes vietu īpašniekiem, kas maksā komisiju, tādējādi netiek sadārdzināts pakalpojums. Tas pats attiecas arī uz prāmju rezervēšanu un apdrošināšanu – klients maksā tikpat, cik maksātu pērkot pakalpojumu pie paša pārdevēja.
  • 3) Fox Travel & Fox Cope lielākoties copes vietu ir bijuši paši, tāpēc var pastāstīt gan par copes vietu, pat ierādot zivīgākos informāciju jau šeit Latvijā.

 

Mūsu mājas lapā nevaram ielikt visus iespējamos piedāvājumus, tāpēc te ir ieskats par vispārējiem un galvenajiem copes virzieniem. Bet nesatraucies, ja interesē kas tāds, kas šeit nav, piemēram, cope ar zulusu barvežiem Āfrikā, aborigēniem Austrālijā un okeāna monstru ķeršana – to visus Tev nodrošinās Fox Travel & Fox Cope!

Eksotiskā cope

Kā jau rakstījām - lai kur Jūs vēlētos copēt (Spānija, Krievija, Kanāda, Maldivu salas) - Fox Travel & Fox Cope Jūs turp aizvedīs!!!