Cope ārzemēs

Kā jau mūsu sākumlapā rakstīts, tad viens no galvenajiem Fox Travel & Fox Cope virzieniem ir makšķerēšanas braucienu organizēšana. Daudzi izvēlas paši tērēt laiku un meklēt vietas, noskaidrot, vai kotedžas ir pieejamas, kādas zivis ķeras utt. Tas prasa laiku un bieži vien rezultāts ir negatīvs, tāpēc daudzi vairs nemēģina lauzīt galvu paši, bet nāk pie mums - Fox Travel & Fox Cope!

Lielākie ieguvumi:

  • 1) Netiek tērēts paša klienta laiks, bet tiek uzticēts visu saplānot profesionāļiem.
  • 2) Netiek pārmaksāts, jo uzcenojuma nav vai tas ir simbolisks - Fox Travel & Fox Cope ir vienošanās ar copes vietu īpašniekiem, kas maksā komisiju, tādējādi netiek sadārdzināts pakalpojums. Tas pats attiecas arī uz prāmju rezervēšanu un apdrošināšanu – klients maksā tikpat, cik maksātu pērkot pakalpojumu pie paša pārdevēja.
  • 3) Fox Travel & Fox Cope lielākoties copes vietu ir bijuši paši, tāpēc var pastāstīt gan par copes vietu, pat ierādot zivīgākos informāciju jau šeit Latvijā.

 

Mūsu mājas lapā nevaram ielikt visus iespējamos piedāvājumus, tāpēc te ir ieskats par vispārējiem un galvenajiem copes virzieniem. Bet nesatraucies, ja interesē kas tāds, kas šeit nav, piemēram, cope ar zulusu barvežiem Āfrikā, aborigēniem Austrālijā un okeāna monstru ķeršana – to visus Tev nodrošinās Fox Travel & Fox Cope!

Cope Zviedrijā

Zviedrija ir makšķernieku paradīze ar savām lielajām zivīm, neskartajiem laukiem un tīro, nepiesārņoto ūdeni.

Valsts lielā zivju daudzveidība un labo makšķerēšanas ūdeņu pārpilnība sekmē daudzo makšķernieku pieplūdumu Zviedrijā. Sajūsma par noķerto zivi lieliskā dabā ir katra makšķernieka sapnis – var droši apgalvot, ka Zviedrija ir viena no labākajām makšķerēšanas valstīm pasaulē.

Zviedrija makšķerniekiem piedāvā dažādas iespējas. Mušiņu makšķerēšanu kādā no ezeriem, spiningošanos upēs un zveju ar pludiņ makšķerēm. Baltijas jūras arhipelāgos var spiningot un ķert līdakas un asarus.

Zviedrijā ar makšķerēšanu var nodarboties visu gadu. Valsts, kas stiepjas 2000 kilometrus no ziemeļiem uz dienvidiem, piedāvā dažādus klimatiskos apstākļus.

Jūras foreļu zvejniecība sākas janvārī un epopeju sasniedz aprīlī, kad lieliski ķeras arī līdakas. Maijā lašu bari sāk migrēt augšup pa Morrumsen upi dienvidu Zviedrijā, kas ļauj makšķerniekiem iegūt pat 20 kilogramus smagus lomus.

Zemledus makšķerēšana Zviedrijā ir ne tikai ekstrēma padarīšana – tā garantē arī lieliskus lomus.

Lai arī kāda būtu jūsu iecienītā makšķerēšanas metode, savu laimi ar FOX Travel noteikti izmēģiniet Zviedrijā. Mūsu piedāvājumā ir makšķerēšanas vietas gan Somijas dienvidos, gan vidienē, gan ziemeļos un mūsu darbinieki Jums labprāt atklās katras copes vietas rūpīgi glabātos noslēpumus.


Cenas sākot no EUR 350/cilv. (braucot vismaz četru cilvēku grupā).