Cope ārzemēs

Kā jau mūsu sākumlapā rakstīts, tad viens no galvenajiem Fox Travel & Fox Cope virzieniem ir makšķerēšanas braucienu organizēšana. Daudzi izvēlas paši tērēt laiku un meklēt vietas, noskaidrot, vai kotedžas ir pieejamas, kādas zivis ķeras utt. Tas prasa laiku un bieži vien rezultāts ir negatīvs, tāpēc daudzi vairs nemēģina lauzīt galvu paši, bet nāk pie mums - Fox Travel & Fox Cope!

Lielākie ieguvumi:

  • 1) Netiek tērēts paša klienta laiks, bet tiek uzticēts visu saplānot profesionāļiem.
  • 2) Netiek pārmaksāts, jo uzcenojuma nav vai tas ir simbolisks - Fox Travel & Fox Cope ir vienošanās ar copes vietu īpašniekiem, kas maksā komisiju, tādējādi netiek sadārdzināts pakalpojums. Tas pats attiecas arī uz prāmju rezervēšanu un apdrošināšanu – klients maksā tikpat, cik maksātu pērkot pakalpojumu pie paša pārdevēja.
  • 3) Fox Travel & Fox Cope lielākoties copes vietu ir bijuši paši, tāpēc var pastāstīt gan par copes vietu, pat ierādot zivīgākos informāciju jau šeit Latvijā.

 

Mūsu mājas lapā nevaram ielikt visus iespējamos piedāvājumus, tāpēc te ir ieskats par vispārējiem un galvenajiem copes virzieniem. Bet nesatraucies, ja interesē kas tāds, kas šeit nav, piemēram, cope ar zulusu barvežiem Āfrikā, aborigēniem Austrālijā un okeāna monstru ķeršana – to visus Tev nodrošinās Fox Travel & Fox Cope!

Cope Somijā

Somija ir īsta ūdens tūrisma un makšķerēšanas meka, valsts, kura ir bagāta ar dzīvnieku valsti undabas brīnumiem.

Makšķerēšanas sezona atšķiras dažādām zivju sugām, bet bezsniega periodā labākais laiks ir no aprīļa līdz oktobrim.

Ļoti populāra ir arī zemledus makšķerēšana. Tomēr atpūta Somijā pie ūdeņiem vilina ne tikai makšķerniekus. Te ir iespējas atpūsties arī citiem ģimenes locekļiem.

Plašs makšķerēšanas vietu piedāvājums kā Helsinku tuvumā tā arī Somijas ziemeļu daļā.

Pačukstēšu, ka FOX Travel ir arī viena slepenā ekskluzīvā copes vieta, kura atrodas uz atsevišķas salas un vienīgie copmaņi un tā brīža apmeklētāji varat būt jūs.

Cenas sākot no EUR 350/cilv. (braucot vismaz četru cilvēku grupā).